04-04-202409:21

Мін’юст подав позов до ВАКС про застосування санкції до Балицького Є.В., Балицького В.Б., Балицького О.Є.

03 квітня 2024 року Мін’юст подав до вищого антикорупційного суду позов про застосування до Балицького Євгена Віталійовича, Балицького Віталія Броніславовича та Балицького Олександра Євгеновича санкції, передбаченої пунктом 11 частини 1 статті 4 Закону України «про санкції».

Балицький Є.В. є колишнім депутатом Верховної Ради України, якого після повномасштабного військового вторгнення рф на територію України було призначено так званим «губернатором Запорізької області». В якості так званого «губернатора», Балицький Є.В. активно співпрацює з росією, зокрема він займався організацією так званого «референдуму» про приєднання Запорізької області до рф, а станом на сьогодні він курує виселення проукраїнських жителів Запоріжжя з власних осель, незаконний продаж їх нерухомого майна, а також поширює в медіа проросійську пропаганду.

Балицький В.Б. є батьком Балицького Є.В., який надає потужності належних йому та захоплених ним підприємств збройним силам рф з метою виготовлення та ремонту їх озброєння.

Балицький О.Є. є сином Балицького Є.В., який вступив у проросійське воєнізоване угруповання і приймає активну участь на боці рф проти Збройних сил України.