27-11-200300:00

На початку 2004 року Україна підпише три договори у правовій сфері з Республікою Кіпр та Єгиптом

На початку 2004 року Україна підпише договори у правовій сфері з Республікою Кіпр та Єгиптом. З Кіпром має бути підписано Угоду про правову допомогу у цивільних справах. З Єгиптом – Договір про правову допомогу у кримінальних справах та Договір про видачу правопорушників. Про це повідомила , заступник Міністра юстиції України Лідія Горбунова. Це перші угоди в правовій сфері, які будуть укладені з Єгиптом та Кіпром. За словами Лідії Горбунової, тексти договорів вже погоджені на двосторонньому рівні під час проведення переговорів членів експертної групи з делегаціями відповідних держав.

Крім того, повідомила заступник Міністра, на рівні обговорення експертів сьогодні готуються ще два Договори з Єгиптом – Договір про правову допомогу у цивільних справах та Договір про передачу засуджених для відбування покарання.

На сьогоднішній день договірна база України в сфері правових відносин та правової допомоги в цивільних та кримінальних справах складає 56 двосторонніх та 20 багатосторонніх міжнародних договорів. Їх опрацювання та підготовка здійснювалася в межах зазначеної експертної групи.

Найближчим часом Україна має також ратифікувати 4 міждержавні договори у правовій сфері, які були підписані нашою країною протягом жовтня-листопада - з Федеративною Республікою Бразилія, Республікою Панама та Корейською Народною Демократичною Республікою.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua