26-12-201914:39

Нагороджені кращі учасники пілотного проекту з відновного правосуддя

23 грудня 2019 року на спільному заході Міністерства юстиції та Генеральної прокуратури були нагороджені учасники пілотного проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину». Серед нагороджених: прокурори, адвокати, психологи-медіатори та керівники центрів безоплатної правової допомоги на базі яких відбувалась реалізація пілотного проекту.

Участь в нагороджені взяла заступник міністра юстиції Валерія Коломієць, яка розповіла, що особисто спілкувалась з батьками неповнолітніх, які пройшли програми відновлення, і чула від них слова щирої подяки за цей проєкт.

«Успішна реалізація програми відновного правосуддя стала можливою завдяки співпраці різних органів влади, які поставили в центр своєї уваги інтерес дитини. Саме тому ми хочемо віддячити їм за відданість ідеям гуманізму та професіоналізм» - зазначила Валерія Коломієць.

Нагадаємо, пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» з 2020 року буде розширений з шести областей на всю територію України.

Запровадження програм відновного правосуддя є одним з напрямків роботи Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.