17-01-200400:00

Новостворений методичний кабінет при Мін‘юсті підвищуватиме кваліфікацію юристів у центральних органах влади

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ про створення методичного кабінету для працівників юридичних служб міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, на сьогодні Міністерство юстиції має чимало претензій до якості нормопроектувальної діяльності центральних органів влади. Протягом 2003 року Міністерство юстиції України відхилило понад 10 відсотків нормативно-правових актів, що були подані на державну реєстрацію. В обласних управліннях юстиції, за словами Міністра, відсоток "відбракованих" нормативно-правових актів, що містили незаконні правові норми, виявився ще вищий - понад 14%. Міністр наголосив, що проекти нормативно-правових актів, які подаються на правову експертизу до Міністерства юстиції України, досить часто не узгоджуються з положеннями Конституції та законами України, редакційно неопрацьовані, часто підготовлені без дотримання вимог нормопроектувальної техніки.

Зусиллями новоствореного Методичного кабінету Міністерство юстиції планує забезпечити укомплектування юридичних служб відомств досвідченими кадрами. Кабінет надаватиме методичну та практичну допомогу юридичним службам центральних органів влади. На базі Кабінету будуть створені умови для безперервного фахового вдосконалення спеціалістів юридичних служб.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua