Директор Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Олександр Олійник презентує цикл статей про найбільш значимі розробки актів Директорату, які становлять інтерес як для суспільства загалом, так і для юридичної спільноти зокрема.
«Мін’юст перетворюється на ефективний центр формування правової політики у сферах, за які відповідає Директорат правосуддя та кримінальної юстиції. Ми вже працюємо за чіткою структурою ідеальної моделі розробки нормативно-правових актів. Та щоб не говорити сухою мовою теорії – ми підготували цикл статей, в яких практично відображено цю модель, на теми, які зацікавлять як громадськість, так і юридичну спільноту», – зазначає Олександр Олійник.
У циклі буде презентовано статті щодо:
Перша стаття із циклу присвячена темі, яка має надважливе значення для «приватної» експертної спільноти, яка наразі переживає бурхливий процес свого становлення і само ідентифікації – самоврядуванню судових експертів. Стаття вже доступна у загальному доступі – ознайомитися з нею можна на сайті видання «ЛІГА:Закон».
Якщо у вас виникнуть коментарі чи пропозиції до теми публікації – просимо надсилати їх на електронну адресу: justice@minjust.gov.ua. В назві листа необхідно вказати тему статті для ідентифікації і систематизації отриманої інформації.
Також просимо при висловленні пропозицій посилатись на міжнародний досвід, статистичні дані, судову практику та наукові матеріали за їх наявності.
«Нагадаю, що ідеальна модель розробки проєктів нормативно-правових актів, виходячи з системного аналізу діючого законодавства, виглядає наступним чином:
Більш детально про ідеальну модель розробки НПА читайте тут: https://biz.ligazakon.net/interview/201214_montoring-zakonodavstva-yak-element-novo-flosof-u-formuvann-pravovo-poltiki-ukrani.