09-06-202113:57

Органи державної виконавчої служби змусили боржника сплатити 7-річний борг з аліментів

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 134,5 млн грн аліментів. З них 24,2 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Вознесенському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) з липня 2016 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання 4 дітей, починаючи з липня 2013 року.

Постановою державного виконавця накладено арешт на все майно боржника, відомості внесені до Державних реєстрів речових прав рухомого та нерухомого майна.

Після застосування встановлених законом обмежень, боржник сплатив у повному обсязі борг 210 тис грн та штраф у сумі 105 тис.

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 2,6 млрд грн аліментних платежів. З них 509,4 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень.