17-06-202112:12

Органи державної виконавчої служби змусили боржника сплатити 9-річний борг з аліментів

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 158,2 млн грн аліментів. З них 31,9 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Кальміуському відділі державної виконавчої служби у Маріуполі Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) з лютого 2014 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дитини, починаючи з лютого 2012 року.

З метою погашення заборгованості державним виконавцем звернуто стягнення на нерухоме майно боржника.

Після третіх торгів майно не було реалізовано і стягувачка виявила бажання залишити його за собою. У зв’язку з чим, погашено заборгованість по аліментах у сумі 174 860 грн.

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 2,7 млрд грн аліментних платежів. З них 541,3 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень.