29-10-201810:11

Павло Петренко підписав від імені України дві міждержавні угоди з Казахстаном

Міністр юстиції Павло Петренко в рамках візиту до Казахстану провів зустріч з Генеральним прокурором республіки Кайратом Кожамжаровим. Під час зустрічі відбулося підписання Договору між Україною та Республікою Казахстан про екстрадицію та Договору між Україною та Республікою Казахстан про правову допомогу у кримінальних справах.

Міністр юстиції наголосив, що забезпечення законності та виконання справедливих рішень судів є одними з ключових завдань кожної держави.

«Завдяки підписаним документам правопорушник не зможе переховуватись у жодній з наших країн. Ми забезпечили підґрунтя для ефективної співпраці правоохоронних органів обох держав у рамках розслідування кримінальних справ», - підкреслив очільник Мін’юсту.

Він зауважив: основною метою укладення договорів є створення умов для взаємодії судів, органів прокуратури та інших компетентних органів щодо попередження та розслідування злочинів, а також здійснення заходів з конфіскації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Під час зустрічі Павло Петренко зазначив, що Казахстан є одним з ключових стратегічних партнерів України.

«Наша країна зацікавлена в поглибленні співпраці в рамках міжнародних організацій і глобальних економічних і політичних ініціатив», - підкреслив Міністр юстиції.

Очільник Мін’юсту обговорив з Генпрокурором Казахстану реформування прокуратури в Україні та Казахстані, створення антикорупційних органів та реформування пенітенціарної системи.