16-11-201815:25

Павло Петренко розписав в Мін’юсті молодят в рамках проекту «Шлюб за добу»

Сьогодні в Мін’юсті під головуванням Міністра юстиції Павла Петренка пройшла урочиста шлюбна церемонія, в ході якої одружилися Іван Щербіна та Анастасія Дика.

«Це один з найважливіших моментів у вашому житті. Я вас щиро вітаю з цією подією й бажаю, щоб ваша сім’я завжди була щасливою та міцною. Нехай ваше життя буде наповнене коханням, повагою та взаєморозумінням, бережіть одне одного. А ще сподіваюся, що наступним документом, який ви отримаєте в органах юстиції, стане свідоцтво про народження первістка», - побажав молодятам Міністр юстиції.

Після церемонії він нагадав, що проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу» був запущений для того, щоб надати можливість українським парам одружитися без зайвої бюрократії і радянських норм, за яких чиновник вирішував, коли і як брати шлюб. При цьому чекати доводилося щонайменше 30 днів.

«Крім маси незручностей такий підхід породжував величезну побутову корупцію. Що є не припустимим у сучасній Україні», - підкреслив очільник Мін’юсту.

За його словами, нині проект «Шлюб за добу» доступний у 67 населених пунктах. Важливо, що серед них не лише великі міста, а й містечка та навіть села.

«За 2 роки з моменту запуску цієї ініціативи вже майже 50 тисяч молодят скористалися можливістю одружитися за спрощеною процедурою», - зазначив Павло Петренко.

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/vesilna-tseremoniya-u-minyusti-kiiv-16-listopada-2018-roku

Відео за посиланням: https://minjust.gov.ua/watch/urochista-shlyubna-tseremoniya-v-ministerstvi-yustitsii-ukraini