04-12-201709:30

Павло Петренко визнаний одним з найбільш успішних міністрів у складі Уряду (за версією журналу "Фокус")

Міністр юстиції Павло Петренко отримав найвищу серед інших міністрів оцінку своєї роботи від експертів, яких опитали журналісти видання "Фокус" під час підготовки матеріалу про результати роботи нинішнього складу Кабінету міністрів.

Очільник Мін’юсту здобув 10 балів з 12 можливих. На переконання авторів видання, Міністерство юстиції цього року успішно продовжило свою реформаторську діяльність.

«Одним з останніх здобутків Мін'юсту є прийняття депутатами закону про заборону «масок-шоу» на підприємствах. Відтепер силовики зобов'язані записувати на відео- або аудіоносії не тільки процес обшуку, а й судове засідання, на якому вони отримують дозвіл на його проведення. Адвокати в будь-який момент можуть приєднатися до обшуку, а вилучені без допуску захисту докази в суді не матимуть юридичної сили», - пише "Фокус".

Серед досягнень Павла Петренка журналісти також називають переведення системи електронних торгів арештованим майном OpenMaket на найбільш сучасну та захищену технологію зберігання даних – Blockchain. Україна стала першою країною у світі, де торги були проведені з використанням цієї новітньої системи.

При цьому експерти позитивно оцінили роботу відомства у напрямках забезпечення громадян повноцінною безоплатною правовою допомогою по всій Україні.

Більше за посиланням : https://focus.ua/country/386124/