15-07-200200:00

Підписана угода про співробітництво між міністерством юстиції Азербайджанської Республіки та Міністерством юстиції України

Підписання угоди про співробітництво між Міністерством юстиції Азербайджанської Республіки та Міністерством юстиції України відбулось сьогодні, 15 липня 2002 року, в Баку, Азербайджан. Підписання відбулося в рамках офіційного візиту Міністра юстиції України Олександра Лавриновича до Азербайджанської Республіки, що триває з 14 по 17 липня 2002 року. З української сторони угоду підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович. З азербайджанської сторони - Міністр юстиції Азербайджану Фікрет Мамедов.

    Угодою, зокрема, передбачено:
  • взаємна допомога у розробці законопроектів та в їх оцінці;
  • обмін делегаціями сторін для ознайомлення з організацією та діяльністю органів і закладів юстиції двох держав;
  • обмін досвідом в області інформатизації закладів юстиції та пов\'язаних з ними сферами.

Як зазначив Міністр юстиції Азербайджану Ф.Мамедов, підписання угоди надасть новий імпульс співробітництву двох держав у правовій сфері. Міністр юстиції Олександр Лавринович висловив впевненість, що підписання Угоди забезпечить протягом наступних років розширення міжвідомчих та міждержавних стосунків між Україною та Азербайджаном.

У ході зустрічі Міністр юстиції України та Міністр юстиції Азербайджану Фікрет Мамедов обмінялися інформацією про роботу своїх міністерств та про реформування системи юстиції обох країн.

Довідка. У 2002 році виповнюється 10 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Азербайджаном. У договірно-правовій базі двостороннього співробітництва двох держав підписано 77 міждержавних, міжурядових та міжвідомчих угод.

Візит Олександра Лавриновича до Азербайджану - його перший офіційний візит та перший візит Міністра юстиції України до цієї країни.

У сфері права у 1997 році Президент Азербайджану Гейдар Алієв та Президент України Леонід Кучма підписали міждержавний договір про передачу засуджених для подальшого відбуття покарання, а також Угоду про співробітництво між міністерствами юстиції наших держав в області судової експертизи.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua