30-01-200400:00

Президент доручив Міністру юстиції за участю Верховного Суду України вивчити причини низької ефективності роботи українських судів

Президент України Леонід Кучма доручив Міністру юстиції за участю Верховного Суду України вивчити причини незадовільного стану роботи українських судів.

"Низька ефективність Феміди привела до того, що населення втрачає довіру до судів", - сказав Президент України Леонід Кучма у своєму виступі на Всеукраїнській нараді з проблем боротьби з організованою злочинністю і корупцією та захисту прав людини.

Про це свідчить велика кількість звернень громадян України в Європейський суд по правах людини, особливо торік. "Чому до страсбургського, а не в українські суди звертаються наші співвітчизники?", - поставив Президент питання учасникам наради.

"Судова тяганина, що дотепер ховалася, останнім часом набула відкритості", - також наголосив Президент.

Як повідомлялося раніше, Президент України Леонід Кучма доручив Міністерству юстиції за участю керівників судової системи, прокуратури, митниці та фіскальної системи підготувати на початку 2004 року спеціальну нараду з питань реформування судової системи. Доручення було дано в ході робочої зустрічі Леоніда Кучми з міністром юстиції Олександром Лавриновичем, що відбулася в грудні 2003 року.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua