19-12-200300:00

Президент доручив Мін'юсту підготувати спеціальну нараду з питань реформування судової системи

Президент України Леонід Кучма доручив Міністерству юстиції підготувати на початок майбутнього року спеціальну нараду з питань реформування судової системи за участю керівників судової системи, прокуратури, митниці і збирачів податків. Доручення було дано в ході робочої зустрічі Леоніда Кучми з міністром юстиції Олександром Лавриновичем, що відбулася в четвер.

Нарада буде стосуватися, насамперед, системи виконання судових рішень в Україні й удосконалення системи формування і роботи кваліфікаційних комісій для забезпечення судової системи фахівцями, відповідальними за виконання покладених на них обов'язків.

У ході зустрічі міністр юстиції доклав главі держави про стан виконання функцій міністерством і про найбільш актуальны на сьогоднішній день проблеми. Лавринович відзначив позитивну динаміку в процесі нормоутворення в органах державної влади.

Крім того, обговорювалося питання удосконалення системи виконання судових рішень і шляхи рішення проблемних питань щодо виплати заборгованостей по зарплаті підприємствами за рішеннями судів.

Міністр юстиції окремо торкнувся питання стягнення боргів з органів держвлади. У цьому контексті він підкреслив, що окремими міністерствами і державними адміністраціями накопичені чималі суми боргів перед суб'єктами підприємницької діяльності (загальна сума становить майже 187 млн. грн.).

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua