01-04-200400:00

Президент України Леонід Кучма зустрівся з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем

Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо функціонування судової системи в Україні. Сторонами було відзначено недоцільність збереження військових судів з огляду на обставини правового характеру, зокрема, невідповідність Конституції України міжнародним конвенціям та значно менше навантаження на ці суди. У зв`язку з цим було вказано на необхідність вдосконалення судової системи.

Під час розмови було обговорено питання щодо виходу із ситуації, яка склалася у зв`язку із відсутністю закону "Про реєстрацію права на майно". Глава держави доручив Уряду врегулювати питання щодо реєстрації правочинів до введення в дію цього закону.

Леонід Кучма також погодився з пропозицією Міністерства юстиції щодо внесення до Верховної Ради проекту закону щодо скасування мораторію на виконання судових рішень про стягнення майна з підприємств, які мають понад 25% державної власності.

Під час зустрічі Олександр Лавринович також поінформував Президента України про результати участі української делегації в засіданні у форматі "Україна - трійка ЄС" за участю міністрів юстиції і внутрішніх справ, яка відбулася в Брюсселі.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua