21-03-202217:30

Проставлення апостиля в умовах воєнного стану

ДП «НАІС» відновило роботу Електронного реєстру апостилів у більшості регіонів України, а саме у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях, містах Київ, Запоріжжя та Краматорськ.

Інформацію щодо можливості подання документів для проставлення апостиля до відповідних відділів державної реєстрації актів цивільного стану у місті Києві буде розміщено додатково.

Нагадуємо, що проставлення апостиля Міністерством юстиції України здійснюється за заявою будь-якої особи, яка подає відповідний документ, шляхом її особистого звернення до територіальних органів Мін’юсту або нотаріусів.

У разі виникнення питань щодо проставлення апостиля ви можете звернутись:

до Управління у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та проставлення апостиля Департаменту державної реєстрації за телефоном (096) 305 86 90 щодо документів, виданих органами юстиції;

до Департаменту нотаріату за телефоном (096) 545 28 87, (067) 683 57 41 щодо документів, виданих судами та оформлених нотаріусами України.