22-12-201615:51

Sms-інформування про зміни в реєстрі стане додатковим інструментом у боротьбі з рейдерством, - заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз

«За законом зацікавлена особа має можливість накласти заборону на проведення реєстраційних дій терміном до 10 діб, аби протягом цього періоду мати можливість звернутись до суду і зупинити незаконні дії.»

Він також зауважив, що запуск нової послуги став можливий завдяки плідній співпраці з ТОВ «ЛІГА ЗАКОН», на технічній базі якого було запущено даний сервіс.

«На початку вересня «ЛІГА ЗАКОН» запропонувало реалізувати даний сервіс інформування на своїй платформі. Компанія має чималий досвід у створенні систем інформування широкого кола користувачів, тому Мін’юстом було прийняте рішення про співпрацю за цим напрямком», - сказав Павло Мороз.

«Ми володіємо необхідними ресурсами та технологіями для якісного та оперативного обслуговування великої кількості клієнтів та маємо необхідні виробничі потужності. Цього року ми випустили інноваційне хмарне рішення  - Платформу LIGA:ZAKON,  на базі якої ми спільно з Мін’юстом змогли дуже швидко  реалізувати цей  масштабний національний проект.», - прокоментував запуск сервісу Дмитро Глазунов, Директор з управління продуктами компанії “ЛІГА:ЗАКОН”.

Щоб почати користуватися новим сервісом громадянам достатньо зробити 3 простих кроки:

  1. отримати реєстраційний номер майна;
  2. перевірити наявність номера в реєстрі;
  3. поставити майно на контроль.

З цього моменту власник зможе дізнатися про всі зміни в реєстрі через SMS-повідомлення, у вигляді електронного листа, а також через сповіщення в кабінеті користувача програми SMS-Маяк.

«ДП «Національні інформаційні системи», як технічний адміністратор даного сервісу, докладе усіх зусиль для стабільного функціонування механізму та створення нових електронних сервісів, які сприятимуть боротьбі з рейдерством та покращення інвестиційного клімату країни. Це перший пілотний проект подібного плану, і ми сподіваємося, що громадськість позитивно оцінить нашу спільну роботу», — додав генеральний директор державного підприємства «Національні інформаційні системи» Станіслав Лур'є.