11-09-202016:01

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 7 та 10 вересня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції  6 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення товарознавчої, транспортно-товарознавчої та економічної експертиз.

2 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення товарознавчої та економічної експертиз.

4 судовим експертам НДУСЕ підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення психологічної та економічної експертиз.

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.