02-04-202112:56

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 30 березня та 1 квітня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 2 судовим експертам НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення експертизи матеріалів, речовин та виробів, безпеки життєдіяльності та пожежно-технічної експертизи.

1 судовому експерту НДУСЕ продовжено строк дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної та оціночно-будівельної експертиз.

1 фахівцеві, який не є працівником державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення земельно-технічної та оціночно-земельної експертиз.

2 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, відмовлено у присвоєнні кваліфікації судового експерта з правом проведення будівельно-технічних експертиз.

Відповідно до розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.