07-05-202114:47

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулось 6 квітня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 3 судовим експертам НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення інженерно-транспортної, ветеринарної експертиз та експертизи з питань землеустрою.

1 судовому експерту НДУСЕ підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення земельно-технічної експертизи.

4 судовим експертам НДУСЕ продовжено строк дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення оціночно-земельної експертизи та експертизи з питань землеустрою.

1 фахівцеві, який не є працівником державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної експертизи.

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.