13-11-202014:16

Судового експерта притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Засідання дисциплінарної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії (ЦЕКК) при Міністерстві юстиції відбулось 10 листопада.

За результатом розгляду питань порядку денного дисциплінарна палата ЦЕКК до одного судового експерта, який не є працівником державної спеціалізованої установи, застосовано одразу по двом скаргам дисциплінарне стягнення у вигляді призупинення дії свідоцтва за експертною спеціальністю 12.2 – визначення вартості колісних транспортних засобів та розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу (12.2) на 6 місяців. Експерта зобов’язано пройти підготовку за відповідними програмами та повторно пройти атестацію.

Дисциплінарна палата ЦЕКК ухвалила два рішення щодо відкриття дисциплінарного провадження стосовно двох судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих установ та мають кваліфікацію судового експерта за експертною спеціальністю 12.2.

Прийнято 2 рішення про не притягнення до дисциплінарної відповідальності судового експерта, який не є працівником державної спеціалізованої установи та судового експерта працівника державної спеціалізованої установи.