23-02-202418:30

У Мін’юсті відбулася зустріч з делегацією Європейської комісії та Представництвом ЄС в Україні

Міністр юстиції України Денис Малюська, заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов та генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України Наталія Панчук провели зустріч з Марлен Розмарі Медсен, керівником відділу економічної і секторальної політики Генерального директорату з питань сусідства та переговорів про розширення Європейської комісії (DG NEAR).

Метою зустрічі стало обговорення фіналізації проєкту Плану України з реалізації пропозиції Європейської Комісії щодо Регламенту Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу про створення Українського фонду (План Ukraine Facility).

У зустрічі також взяли участь Септіміу Сабо, керівник групи з економічного аналізу та планування в Україні Генерального директорату з питань сусідства та переговорів про розширення Європейської Комісії, Френк Ротаус Йенсен, спеціаліст з економічного аналізу Генерального директорату з питань сусідства та переговорів про розширення Європейської комісії та Штефан Шльойнінг, керівник програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні.

Крім того, до робочої наради долучилися керівники Національного агентства з питань запобігання корупції та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Під час зустрічі сторони обговорили реформи, пов’язані з удосконаленням законодавчої бази для більш ефективної боротьби з корупцією,  посилення підзвітності, доброчесності та професіоналізму судової влади, реформи банкрутства та неплатоспроможності і виконання судових рішень, які увійдуть до Плану Ukraine Facility.

Міністр юстиції подякував представникам іноземної делегації за допомогу та підтримку, яка надається Україні з боку ЄС та поінформував про стан справ у рамках виконання Україною реформ за розділами «Судова система» та «Боротьба з корупцією» Плану Ukraine Facility.

Представники іноземної делегації в свою чергу наголосили на важливості реалізації заходів, запланованих в рамках Плану Ukraine Facility та висловили готовність щодо подальшої підтримки та співпраці у цьому напрямі.

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/zustrich-z-delegatsieyu-evropeyskoi-komisii-ta-predstavnitstvom-es-v-ukraini-kiiv-23-lyutogo-2024-roku