29-01-200400:00

У СВІТІ ЮСТИЦІЇ. Російський Мін'юст виступає за право судових приставів скасовувати неправомірні рішення щодо виконавчого провадження

Мін'юст Росії має намір домагатися прийняття нової редакції федерального закону про судових приставів, спрямованого на розширення повноважень російського інституту судових приставів. Про це заявив заступник міністра юстиції РФ, головний судовий пристав Росії Аркадій Мельников.

За його словами, із прийняттям нової редакції закону Мін'юст має намір домогтися повноважень для судових приставів скасовувати неправомірні рішення щодо виконавчого провадження. Мельников особливо відзначив, що такі повноваження необхідні для коректування судової практики в регіонах, а також для контролю за діями судових приставів у регіонах.

Крім того, перший заступник керівника департаменту судових приставів Мін'юсту Андрій Чурилов заявив, що окрім можливостей змінювати акти виконавчого провадження службі судових приставів необхідно надати законодавче право оперативно-розшукової діяльності, тому що відсутність таких прав, на його думку, ускладнює судовим приставам виконання судових рішень, у тому числі і по розшуку боржників. Він також висловився за необхідність посилення міжвідомчої взаємодії між МВС і Мін'юстом з метою поліпшення роботи з розшуку майна і боржників.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua