18-02-200400:00

У якості головного розробника проектів, що подаються Кабміном та Президентом до Верховної Ради, Мін‘юст розробить у 2004 році 57 законопроектів

У якості головного розробника проектів закононів, що подаються Кабінетом Міністрів та та Президентом України на розгляд Верховної Ради, Міністерство юстиції розробить у 2004 році 57 законопроектів. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович перед початком підсумкової колегії Мін‘юсту, що відбувається у Києві сьогодні, 18 лютого 2003 року.

За словами Міністра, 13 з цих законопроектів відносяться до компетенції Департаменту конституційного законодавства та державного будівництва Міністерства юстиції; 10 - до Департаменту законодавства про правосуддя, правоохоронну діяльність та боротьбу із злочинністю; 5 - Департаменту цивільного законодавства та підприємництва; 10 - Департаменту міжнародного співробітництва; 10 - Національного бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини; 1 - Департаменту державної виконавчої служби; 6 - Департаменту міжнародного права; 2 - Департаменту соціального, трудового та гуманітарного законодавства.

Міністр юстиції також повідомив, що у 2004 році Міністерство юстиції „значно збільшить обсяг законотворчих робіт”. Передбачено розробити 175 законопроектів, у тому числі: кодексів – 2, державних програм – 3, законопроектів – 170.

Крім того, повідомив Олександр Лавринович, протягом року заплановано щомісячний моніторинг Мін‘юстом нормопроектувальної діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua