16-04-200400:00

Україна ділитиметься юридичним досвідом щодо боротьби з відмиванням грошей у ході міжнародного семінару у Відні

Практичний семінар під егідою Міжнародного валютного фонду та Організації Об′єднаних Націй щодо розробки законодавчих актів в галузі нових стандартів боротьби з відмиванням “брудних” грошей проходитиме наступного тижня, з 19 по 23 квітня 2004 року, у Відні (Австрія). Від України на міжнародний семінар, що відбудеться за участю профільних фахівців низки європейських країн, запрошені представники Міністерства юстиції, Національного банку та Секретаріату Кабінету Міністрів України. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович.

За словами Міністра, у ході міжнародного семінару планується обговорення та обмін досвідом у сфері законодавчої боротьби з відмиванням брудних грошей у Європі. Зокрема, ознайомлення з Сорока Рекомендаціями Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF).

“Окремий досвід європейських країн щодо розробки законодавчих актів у сфері запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, напевно буде цінним і в Україні. В будь якому випадку, наша держава прагне відповідати сучасними юридичними вимогами щодо стандартів боротьби з цим явищем.” – наголосив Олександр Лавринович.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua