02-10-200200:00

Україна та Індія підпишуть два договори в галузі застосування кримінального права

4 жовтня, в рамках державного візиту Президента України Леоніда Кучми в Республіку Індія, Міністр юстиції України Олександр Лавринович підпише два міждержавних договори в галузі застосування кримінального права - Договір між Україною та Республікою Індія про видачу правопорушників та Договір між Україною та Республікою Індія про взаємну правову допомогу в кримінальних справах.

Як повідомив прес-службі Мін\'юста Міністр юстиції Олександр Лавринович, робота над договорами проводилася протягом кількох років експертами Міністерства юстиції України та міністерства юстиції Республіки Індія. Парафування тексту Договорів відбулося в Індії в серпні 2002 року. Підписання Договорів приурочене до державного візиту Президента України в Індію.

Договори мають вирішити питання взаємодії двох держав в сферах кримінального права, які переважно врегульовуються між країнами, що мають між собою договірні стосунки. "Прагнення двох сторін зміцнювати подальші міждержавні стосунки і співробітництво в різних галузях потребує обов\'язкового регулювання питань, які можуть виникати, якщо громадяни України на території Індії, або індійці на території України порушуватимуть закони" - сказав Міністр.

Після підписання Договори будуть подані на ратифікацію Верховною Радою України.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua