16-07-200900:00

Університет штату Огайо підвищуватиме кваліфікацію українських юристів у законотворчій галузі

Українське міністерство юстиції уклало договір про співпрацю з Університетом штату Огайо (США) щодо розвитку законотворчої політики України. Метою проекту є вдосконалення процесів законопроектної і нормотворчої діяльності в Україні.

Протокол про співпрацю було підписано 16 липня 2009 року в Міністерстві юстиції України. З українського боку - Міністром юстиції України Миколою Оніщуком. З американського - від імені Університету штату Огайо директором «Програми розвитку законотворчої політики в Україні» Агентства США з міжнародного розвитку пані Елеонорою Валентайн.

В рамках проекту передбачається співпраця сторін щодо адаптації до українських реалій та впровадження в Україні успішних інноваційних методик законопроектної та нормотворчої діяльності.

Планується удосконалити ефективність системи підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів українського Мін’юсту, а також фахівців юридичних служб центральних органів виконавчої влади України. Зокрема, передбачається запровадження програми стажування в Міністерстві юстиції.

Суттєвим елементом проекту стане застосування нових інструментів залучення громадськості до процесів прийняття рішень з питань, що мають важливе суспільне значення. Такі методики будуть реалізовані на прикладі діяльності колегії, а також Громадської ради Міністерства юстиції України

Угода про співпрацю розрахована на два роки та триватиме до травня 2011 року.


Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-17-33
E-mail: press@minjust.gov.ua