06-02-200400:00

В Мін′юсті працює 74 відсотки жінок

В Мін′юсті працює 74 відсотки жінок. Міністерство юстиції України укомплектовано кадрами на 98,8 відсотки. 74% посад в Міністерстві юстиції займають жінки. 36% працівників Мін′юсту молодші 27 років. Про це повідомив міністр юстиції України Олександр Лавринович за підсумками перевірки кадрової роботи в центральному апараті міністерства протягом минулого року.

Міністр зазначив, що 92 відсотки працівників Міністерства юстиції, з тих, що підлягають щорічному оцінюванню їхніх знань та професійних якостей, у 2003 році отримали підсумкову оцінку ”висока” і “добре”. 21 працівник міністерства минулого року отримав Почесну грамоту та нагрудний знак “За заслуги”.

І хоча, зауважує Міністр, недостатнє соціально-побутове забезпечення державних службовців не завжди дозволяє укомплектовувати штат високваліфікованими та ініціативними співробітниками, професійні показники, що продемонстрували працівники Міністерства торік, засвідчили можливість відомства виконувати покладені на нього повноваження на належному рівні.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua