23-01-200400:00

В Україні буде розроблено навчальний курс протидії корупції

В Україні планується розробити новий навчальний курс протидії корупції. Про це повідомила заступник міністра юстиції України Інна Ємельянова за результатами зустрічі з директором групи міжнародного співробітництва Міністерства юстиції Канади, керівником Україно-Канадського проекту сприяння доброчесності Сержем Лорті, що відбулася 22 січня в Міністерстві юстиції України.

Зокрема, повідомила заступник Міністра, в рамках спільного україно-кандського Проекту сприяння доброчесності в державному секторі, на базі Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України, планується підготувати два навчальні курси - з питань доброчесності (протидії корупції) для вищих навчальних закладів та для системи підвищення кваліфікації державних службовців. Крім того, планується розробка навчального посібника з питань доброчесності (протидії корупції).

Інна Ємельянова зазначила, що навчальні курси та посібник буде готуватися за результатами досліджень з питань доброчесності в Канаді та в Україні, поведених в рамках спільного україно-кандського Проекту сприяння доброчесності в державному секторі.

За словами заступника Міністра, головною метою цього проекту, є підтримка України щодо розробки рекомендацій та правового забезпечення боротьби з корупцією в державному секторі. Започаткований проект покликаний забезпечити необхідною інформаційною базою антикорупційну стратегію, а також антикорупційні законопроекти та правила в Україні.

Інна Ємельянова нагадала, що Проект сприяння доброчесності в державному секторі є однією із складових Домовленості про співпрацю між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Канади, підписаної у вересні 1996 року.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua