09-02-200400:00

ВР розглянула законопроект, направлений на узгодження Цивільного кодексу України з положеннями чинного законодавства

Верховна Рада розглянула у першому читанні урядовий законопроект "Про внесення змін і визнання що втратили силу деяких законодавчих актів України в зв'язку з прийняттям Цивільного кодексу України", що був розроблений Міністерством юстиції України.

Зокрема, пропонуються зміни, до Водного кодексу України. Законопроектом визначається, що діяльність фізичних і юридичних осіб, яка завдає шкоди водам (водним об'єктам), може бути припинена за рішенням суду.

Земельний кодекс України доповнюється новим розділом, що встановлює основи для придбання, а також зміст права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб або для забудови.

Передбачені зміни до законодавства України про охорону здоров'я. Зокрема, щодо права на таємницю про стан свого здоров'я та на діагноз. Законопроектом також визначаються засади донорства в Україні.

Крім того, законопроектом вносяться зміни в Закон "Про господарські товариства". Зокрема, визначаються деякі засади діяльності господарських та акціонерних товариств.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua