26-03-200400:00

За порушення прав малолітніх дітей на Миколаївщині притягнуто до відповідальності заступника керівника райвідділу державної виконавчої служби

За порушення прав малолітніх дітей Миколаївському облуправлінню юстиції рекомендовано звільнити заступника керівника Братського райвідділу державної виконавчої служби. Такий наказ віддав Міністр юстиції України Олександр Лавринович за результатами комплексної перевірки діяльності Миколаївського обласного управління юстиції.

Перевіркою було встановлено, що в результаті бездіяльності заступника керівника Братського райвідділу ДВС, тривалий час не виконувалося 7 судових рішень про позбавлення батьківських прав та відібрання 10 малолітніх дітей. За висновками спеціального підрозділу Мін‘юсту, що проводив перевірку діяльності облуправління юстиції, дії державного виконавця призвели до небезпеки життю та здоров‘ю дітей, а також нанесли шкоду їх моральному вихованню.

“Службова недбалість призвела не лише до порушення чинного законодавства у частині виконавчого провадження, але й до порушення прав малолітніх громадян. Україна, як правова європейська держава, має давати принципову і безкомпромісну оцінку таким випадкам” – наголосив Міністр юстиції за результатами перевірки.

Олександр Лавринович також повідомив про ряд інших кадрових рекомендацій, що були ним винесені для виконання обласному керівництву юстиції. За непрофесійні дії з опису, арешту майна та виявлення банківських рахунків при виконанні судового рішення щодо “Очаківського молокозаводу” рекомендовано звільнити начальника державної виконавчої служби в місті Очаков. Оголошено догани двом працівникам відділів виконавчої служби Миколаївщини.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua