23-08-202310:31

Задоволено позов Мін'юсту про застосування санкцій до ПАТ «Група ЛСР»

Вищий антикорупційний суд 22 серпня 2023 року ухвалив рішення про задоволення позову Міністерства юстиції України до Публічного акціонерного товариства «Група ЛСР», за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог: АЕРОК Інвестмент Дойчланд ГмбХ, Молчанова Андрія Юрійовича, Товариства з обмеженою відповідальністю «АЕРОК» про застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції».

ПАТ «Група ЛСР» сприяє веденню агресивної війни шляхом сплати податків і зборів до державного бюджету  рф у значних розмірах; бере активну участь у іпотечних програмах із забезпечення житлом учасників так званої «СВО»; інвестує у будівництво житла для військовослужбовців рф.

ВАКС застосував санкцію у вигляді стягнення в дохід держави Україна активів, стосовно яких ПАТ «Група ЛСР» здійснює права, тотожні за змістом праву розпорядження, а саме 100 % частки статутного капіталу ТОВ «АЕРОК».

ТОВ «Аерок» є лідером ринку виробів з пористого бетону автоклавного твердіння в Україні і найбільшим постачальником виробів з пористого бетону автоклавного твердіння під торговельною маркою AEROC у всі регіони країни.