17-06-200400:00

Збірна Мін‘юсту вийшла у фінал з волейболу в рамках VIII Спартакіади працівників апарату міністерств, центральних органів виконавчої влади та відомств

Збірна Міністерства юстиції України вийшла у фінал змагань з волейболу в рамках VIII Спартакіади працівників апарату міністерств, центральних органів виконавчої влади та відомств.

14 червня команда Міністерства юстиції на чолі з капітаном, майстром спорту, начальником управління взаємодії з територіальними органами юстиції Владиславом Калінніковим перемогла команду Державного комітету прикордонної служби з рахунком 2:1.

Учора, 16 червня, збірна Мін'юсту перемогла у двох матчах команду Фонду державного майна України та Академію управління при Президентові України. Рахунок в обох матчах склав 2:0 на користь мін'юстівської команди.

Фінальні змагання по волейболу заплановані на вересень 2004 року.

Спартакіада проводиться Держкомспортом України за доручення Кабінету міністрів. Цього року традиційна програма Спартакіади розширена до 18 видів спорту (10 обов'язкових та 4 за вибором із восьми запропонованих). В змаганнях беруть участь 38 міністерств та відомств, серед яких – Адміністрація Президента, Кабінет Міністрів, Мін'юст, Міноборони, МВС, МЗС, МОН, МОЗ, МНС, СБУ, ДПА. До 10 грудня 2004 року мають відбутися командні змагання з шахів, більярдного спорту, легкоатлетичного кросу, бадмінтону, настільного тенісу та міні-гольфу, з пляжного волейболу, плавання, стрільби кулькової і баскетболу, більярдного спорту та боулінгу, з волейболу, тенісу, міні-футболу, перетягування канату, з гирьового спорту.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua