02-06-202116:40

Анатолій Хромов представив нового директора Центрального державного історичного архіву України, м. Київ

Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов представив колективу нового директора Центрального державного історичного архіву України, м. Київ Олега Бабенка.

Звертаючись до колег, Анатолій Хромов наголосив на пріоритетних напрямках розвитку архівної справи України та нагадав, що архіви мають бути людиноцентричними, а також закликав колектив до плідної роботи.

Олег Бабенко у свою чергу подякував керівництву за довіру, поділився з присутніми своїм досвідом роботи та поінформував, що одним з головних завдань у своїй роботі вбачає розбудову модерного інформаційного суспільства.

Олега Бабенка призначено за результатами конкурсу на посаду директора Центрального державного історичного архіву України, м. Київ наказом Укрдержархіву №154-ос від 2 червня 2021 року.

Довідково

Олег Бабенко має три вищі освіти: у 1993 році закінчив філологічний факультет Центральноукраїнського державного педагогічного інституту імені В. К. Винниченка за напрямом «Українська мова і література», у 2005 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом «Державне управління» та у 2017 році закінчив Центральноукраїнський національний технічний університет за напрямом «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

До призначення на цю посаду працював заступником директора Центрального державного архіву зарубіжної україніки. А до того був директором Державного архіву Кіровоградської області, радником голови Кіровоградської облдержадміністрації та заступником начальника управління культури і туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації.