27-09-201715:18

Безоплатна передача майна Донецькому юридичному інституту Міністерства внутрішніх справ України

Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України звернувся до Головного територіального управління юстиції у Харківській області із заявами про безоплатну передачу конфіскованого майна для забезпечення соціального захисту, праці, побуту та інтересів осіб які навчаються і працюють у вищі.

Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, в 2014 році Донецький юридичний інститут переживає не легкі часи. З жовтня 2014 року інститут був передислокований до м. Кривий Ріг.

В результаті сумісних заходів проведених начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В., Київським відділом ДВС, спільно з Харківською філією ДП «СЕТАМ», 25 вересня 2017 Донецькому юридичному інституту Міністерства внутрішніх справ України було передано товаро-матеріальних цінностей за 31 найменуваннями.

Сподіваємось, що невагомий внесок призведе до покращення матеріально-технічної бази інституту та буде сприяти розвитку його напрямків діяльності у підготовки фахівців міжнародного рівня.

Слід зазначити, що іншим органам, установам яким за Законом надано таке право та на благодійні цілі протягом 2017 передано конфіскованого майна за 185 найменуваннями.