25-03-201911:42

«Будуємо майбутнє разом»: в Одесі відбувся тренінг для підлітків, спрямований на попередження правопорушень

У рамках проекту «Від мрії до дії» в одеському правовому клубі PRAVOKATOR відбувся тренінг для лідерів та активної молоді віком 14-17 років, спрямований на попередження вчинення правопорушень.

Одеса стала другим містом в Україні, після Львова, де відбувся захід, спрямований на профілактику злочинності серед неповнолітніх.

Тренінг «Будуємо майбутнє разом» реалізується Міністерством юстиції України спільно з Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Під час тренінгу учні професійно-технічних училищ та шкіл міста Одеси дізналися про основоположні права людини  та дитини, гарантовані державою, і вчилися навичкам відстоювання активної життєвої позиції та попередження конфліктних ситуацій.

У рамках тренінгу учасники розробили попередній план заходів, спрямований на попередження правопорушень, який  зможуть провести на рівні свого навчального закладу для своїх однолітків.

«Ви, як лідери думки серед свого оточення, маєте змогу пройти даний тренінг, отримати нові знання і навички та згодом продемонструвати їх у своєму навчальному закладі для однолітків з метою запобігання вчиненню правопорушень», - наголосив очільник юстиції Одещини Руслан Сауляк.

Нагадаємо: пілотний проект «Від мрії до дії», спрямований на попередження вчинення правопорушень серед підлітків, стартував в Одесі 1 березня 2019 року за участю першого заступника Міністра юстиції Олени Сукманової  у рамках презентації «Програми відновлення неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».