07-10-202012:19

Династія працівників ДРАЦСу з Харкова

             Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. В першу чергу необхідно обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов'язане, займає більшу частину життя людини. Найголовніше – знайти себе в світі професії.

          Кислякова Галина Миколаївна свій професійний шлях розпочала в 1968 році з посади інспектора Харківського районного відділу РАЦС, а з листопада 1972 року продовжила у відділі ДРАЦС Харківської області, де пропрацювала до березня 2003 року на різних посадах, починаючи з посади спеціаліста та закінчуючи посадою заступника начальника відділу РАЦС Головного територіального управління юстиції у Харківській області. За роки своєї праці в органах  ДРАЦС Галина Миколаївна неодноразово була нагороджена грамотами та подяками, а за  багаторічну працю була нагороджена нагрудним знаком Міністерства юстиції України.

         Старша донька Галини Миколаївни – Кислякова Тетяна Анатоліївна (у шлюбі Вдовіна) – після закінчення школи, закінчила Харківський радіотехнічний технікум, але спостерігаючи за професійною діяльністю мами, вирішила здобути вищу юридичну освіту та з 17 вересня 1993 року була прийнята на посаду інспектора до відділу РАЦС Орджонікідзевського райвиконкому м. Харкова.            В 2001-2017 роках очолювала відділ ДРАЦС Червонозаводського районного управління юстиції м. Харкова. З червня 2017 року по сьогоднішній день працює на посаді начальника відділу ДРАЦС по Слобідському та Основ’янському районах у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції         (м. Харків). Працює чесно та віддано своїй професії.

         Молодша донька Галини Миколаївни – Кислякова Наталя Анатоліївна (у шлюбі Токарєва), натхненна яскравою, цікавою, разом із тим серйозною та відповідальною роботою своїх матері та старшої сестри, вступивши до вищого навчального закладу, була прийнята на роботу до Харківського районного відділу ДРАЦС на посаду спеціаліста. У 1998 році перейшла до Харківського міського відділу ДРАЦС, де і працює зараз на посаді головного спеціаліста.

         Професійний шлях своєї тітки обрали і дві племінниці Галини Миколаївни.         Так, Іскра Олена Павлівна у 2001 році була прийнята на посаду спеціаліста відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Харківській області. У 2015 році була переведена та працює й до нині у відділі ДРАЦС по Харківському району та місту Люботину Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) на посаді спеціаліста Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Іскра Ірина Павлівна (у шлюбі Лисенко) у 2000 році розпочала роботу в системі ДРАЦС на посаді спеціаліста до відділу РАГС Жовтневого районного управління юстиції м. Харкова. З 2001 року по 2006 рік працювала головним спеціалістом відділу РАЦС Дзержинського районного управління юстиції м.Харкова, а з 2006 року працює головним спеціалістом відділу ДРАЦС по Харківському району та місту Люботину Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

         Робота у відділах державної реєстрації актів цивільного стану надає можливість розвиватись у багатьох галузях. Працюючи з людьми необхідно бути не тільки кваліфікованим юристом, а ще і психологом. Необхідно знайти індивідуальний підхід до кожної людини, яка звертається до відділу.

Кислякова Галина Миколаївна стала для своїх дітей прикладом для наслідування в усіх напрямках життя: побут, спілкування з родиною, друзями, дітьми, а насамперед, вона стала взірцем в обраній професії, якій присвятила все життя.

Роль батьків у професійному визначенні власної дитини дуже велика. Низький уклін та велика подяка батькам, які були і є прикладом та взірцем в своїй професійній діяльності.