17-05-201815:17

Діяльність органів юстиції у європейському вимірі

Зовсім скоро відзначатимемо День Європи, а тому активуємо свої сили заради якісного інформування мешканців Дніпропетровщини про цей день!

Саме тому, фахівці юстиції Дніпропетровщини провели правовий воркшоп «Діяльність органів юстиції у європейському вимірі» для студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Представниками відділу судової роботи та міжнародного співробітництва спільно з представниками відділу правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти було сповіщено про порядок захисту основоположних прав і свобод громадянина в Європейському суді з прав людини.

Крім того, було висвітлено практичні аспекти специфіки роботи сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та наведено цікаві випадки з судової практики.

Не оминув увагою захід і Координаційну раду молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції. Вони розповсюдили корисну друковану інформацію Міністерства юстиції України для студентів.