23-11-201716:24

Долучитися до системи органів юстиції запросив чернігівських студентів начальник обласного управління

Сьогодні, 22 листопада, знайти для себе переваги роботи на державній службі, переконатися, що держава - добросовісний роботодавець, який дбає про своїх спеціалістів,  змогли  студенти Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій під час проведення бізнес-форуму "Освіта і сучасний бізнес: стратегічне партнерство".

Під час особистого спілкування з молоддю керівник територіального управління юстиції Олег Трейтяк розповів про зміни, що відбуваються в системі органів юстиції, напрямки роботи структурних підрозділів упраління, новації, що забезпечують захист прав громадян, запровадження інституту приватних виконавців, стимулюючі виплати працівникам, а також загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» .

Також начальник управління юстиції запросив студенство долучатися до команди фахівців органів юстиції та зазначив, що робота в системі - це реальний шанс розпочати успішну юридичну кар’єру.

Спільними зусиллями ми будуємо дійсно справедливу, новаторську систему захисту прав наших громадян. Тож приєднуйтесь до нас – буде цікаво!