14-06-201914:00

Фахівці управління юстиції Полтавщини розповіли студентам про переваги та виклики своєї професії

13 червня 2019 року в Полтавському юридичному інституті відбувся Ярмарок вакансій. Такі заходи  – це прекрасна можливість роботодавцям та студентам і випускникам зустрітися один з одним. Роботодавці презентують свої компанії, розповідають про вакансії, програми стажувань або умови конкурсів на зайняття вакантних посад. Молоді люди мають гарну нагоду надати своє резюме, дізнатися про вимоги до кандидатів, записатися на співбесіду. Крім того, для охочих влаштовують освітні лекції з питань працевлаштування, розвитку ринку праці та інших актуальних тем. Завітала на ярмарок  і команда юстиції Полтавщини.  

«Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області відкрите для молодих фахівців. Ми співпрацюємо з усіма вищими навчальними закладами, які готують фахівців юридичного спрямування. «Дні відкритих дверей», практика, стажування, акції «День з державним виконавцем»  –  влаштовуємо чимало заходів, щоб заохотити молодих людей після навчання прийти працювати до нас в управління. Сьогодні - ще одна нагода розповісти про особливості роботи юристів в Головному територіальному управлінні юстиції, переваги та виклики професії»,- зазначив очільник полтавської юстиції Олег Тимченко.

Правники під час заходу надали максимум інформації про професію у сфері юстиції: державного виконавця, реєстратора та нотаріуса. Студенти спілкувалися з працівниками ГТУЮ, ставили їм запитання.

Варто зазначити, що минулого року  в Головному територіальному управлінні юстиції пройшли стажування майже 100 молодих людей. 30% працівників команди юстиції Полтавщини – це випускники Полтавського юридичного інституту.

«Юстиція відкрита для людей. Ми чекаємо молодих, завзятих та креативних фахівців в лавах полтавської юстиції»,- підкреслив Олег Тимченко.