01-10-201915:03

Херсонська юстиція долучилася до фестивалю «Золотий вік»

Уже втретє в Херсоні відбувся фестиваль поважних людей «Золотий вік», організаторами якого є ГО «ГромадаUA». Із радістю до нього вже не вперше долучилася і Херсонська юстиція.

Цього року фестиваль тривав 2 дні.  Перший називався «50 відтінків кохання».  Свято влаштували для 51 подружньої пари Херсона, які живуть разом півстоліття і довше.

Чоловіки та дружини змогли знову відчути святкову атмосферу, як і багато років тому. І пройти під урочистою аркою під марш Мендельсона та оплески родичів і гостей.

На «молодят» чекали виступи творчих колективів і вікторини. Особливий сюрприз підготувала  Херсонська юстиція. Очільниця ДРАЦС Херсонщини Олена Клименко вручила подружжям почесні дипломи щасливого сімейного життя. Бо саме з юстиції усі закохані починають свою подорож у подружнє життя.

«Ці щасливі пари - взірець для всіх нас. Ну, а Херсонська юстиція поєднує серця незалежно від віку – 18 вам чи 80 років. Кохайте, а про документи подбає Мін’юст», - зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

На другий день фестивалю, на своїй локації юристи управління надавали гостям та учасникам свята консультації. Особливо херсонців «золотого» віку цікавили питання, як оформити субсидії, як правильно скласти заповіт, довіреність.

Окрім цього, фахівці розповіли про проєкт «Я МАЮ ПРАВО!», особливості виїзду з дитиною за кордон та проєкт «Відповідальне батьківство».

Привітати людей поважного віку завітало багато дитячих колективів. Тому юристи також розповіли про булінг, про те,  як його розпізнати  та як правильно реагувати на прояви цього ганебного соціального явища.