04-09-201911:06

Інформаційні кіоски: наступний крок електронних сервісів органів ДВС Дніпропетровщини

Йти в ногу з часом важливо не тільки відкриваючи доступ для громадян до електронних послуг через мережу інтернет, але й створюючи сучасні умови отримання інформації безпосередньо в органах державної виконавчої служби.

Відтепер, для громадян, які звернулись до Управління ДВС Дніпропетровщини, безпосередньо в приміщенні Управління, встановлено інформаційний кіоск при користуванні яким без жодних додаткових вмінь за допомогою інтерактивного меню можливо отримати інформацію щодо законодавства про виконавче провадження, контакти необхідного відділу ДВС, графік прийому керівництва або зразки заяв про звернення громадян. Також, у ньому можна знайти відомості про вакантні посади, показники діяльності Управління та навіть отримати доступ до Автоматизованої системи виконавчого провадження і Реєстру боржників.    

Нудьгувати не доведеться також і відвідувачам Офісу «Центр виконання рішень» міста Дніпро, у якому встановлено аналогічний пристрій, який вже також встигли протестувати громадяни. Це ще один крок Управління ДВС до сучасної автоматизації процесу виконання рішень! Ми працюємо для Вас!