27-04-201810:50

Інститут кримінально-виконавчої служби провів форум «STUDIO ВЕСНА 2018»

Інститутом кримінально-виконавчої служби за підтримки Міністерства юстиції України, Національної академії внутрішніх справ та Пенітенціарної асоціації України проведено курсантсько-студентський форум «STUDIO ВЕСНА 2018». Захід відбувся на базі Міністерства юстиції України.

Форум проводився серед вищих навчальних закладів України. Метою Форуму є популяризація Національної академії внутрішніх справ та Інституту кримінально-виконавчої служби України серед вищих навчальних закладів нашої держави, а також популяризації держаної кримінально-виконавчої служби України та відзначення 20-ї річниці її створення.

Форум «STUDIO ВЕСНА 2018» проводився у два етапи, які поєднували у собі науково-практичну та спортивно-ерудиційну частини. Науково-практична частина передбачала проведення конференції «Суспільство, право, психологія та педагогіка: поступ у майбутнє», а спортивно-ерудиційна частина – проведення змагання з міні-футболу, а також інтелектуальних конкурсів для визначення найбільш ерудованої команди.

У Форумі взяли участь команди з 8 провідних вищих навчальних закладів України:

Національної академії внутрішніх справ;

Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова;

Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ;

Національної академії Служби безпеки України;

Національного торгово-економічного університету;

Національного авіаційного університету;

Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ;

Інституту кримінально-виконавчої служби.

У роботі форуму приймали участь близько 250 учасників.

Науковий захід відкрили начальник Інституту кримінально-виконавчої служби, доктор юридичних наук, заслужений діяч науки і техніки України Бараш Євген Юхимович, заступник начальника Адміністрації з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Торкунов Олег Миколайович, директор Департаменту пробації Янчук Олег Борисович.

Також з вітальними словами до учасників звернулися поважні гості та члени журі Форуму, які представляли вищі навчальні заклади України, що приймали участь у заході.

Для визначення кращої команди бралися до уваги результати які досягли команди у 7 номінаціях.

Усі команди показали високий рівень ерудованості, професійної обізнаності, підготовки, креативності у вирішенні завдань.

За результатами інтелектуальних змагань: І місце здобула  команда  Інституту кримінально-виконавчої служби; ІІ місце у команда Національної академії внутрішніх справ; ІІІ місце посіла команда Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

У змаганнях спортивної частини Форуму І місце здобула команда Національної академії внутрішніх справ. ІІ місце здобула команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ; III місце - команда Інституту кримінально-виконавчої служби.

Кубки та дипломи переможців урочисто вручив начальник Інституту кримінально-виконавчої служби Євген Бараш.

Визначною подією під час роботи Форуму стало підписання меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві та Інститутом кримінально-виконавчої служби. Учасниками від Головного територіального управління юстиції у місті Києві були: Куценко Станіслав Ігорович, начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві, Мацюк Олена Володимирівна, начальник Управління реєстрації нормативно–правових актів, правової роботи та правової освіти, Сацюк Вікторія Павлівна, завідувач Сектору зв’язків з громадськістю.