06-10-202011:50

Любов до професії працівника ДРАЦС в родині Безпалових

Великий трудовий внесок у роботу органів ДРАЦС зробила родина Безпалових з Арцизька Одеської області.

 29 квітня 2020 року виповнилось 6 років  як Ольга Сергіївна Безпалова  очолює Арцизький районний відділ ДРАЦС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) після виходу на пенсію її мами Безпалової Лариси Олександрівни.

Перед тим як зайняти цю посаду Безпалова Ольга Сергіївна закінчила Національний університет «Одеська юридична академія». Роботу в органах державної реєстрації актів цивільного стану розпочала з 2012 року.

Ольга Сергіївна розповідає із захопленням і про свою маму, і про улюблену роботу: «Моя мама, Безпалова Лариса Олександрівна, була начальником Арцизького  районного  відділу ДРАЦС з 1982  по 2014  рік. Лише вдумайтесь!  31 рік – це ж ціле життя, це ціла епоха! Працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану – не  тільки юрист-правник, а й психолог, який має і вислухати, і поспівчувати, і підтримати. Хочу підкреслити  значимість людей, які займаються важливою і кропіткою працею – державною реєстрацією актів цивільного стану. Працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану завжди максимально толерантні та виваженні у своїй  роботі, не дивлячись на те, що це зовсім не просто, адже ситуації, які вимагають участі працівників ДРАЦСу не можуть залишати людей байдужими. Приходячи до відділів ДРАЦС, люди завжди знаходять розуміння і кваліфіковану  професійну допомогу».

«Я дуже пишаюся тим, що все своє життя віддала улюбленій справі, виховала у своїх дітях почуття відповідальності, порядності та відданості справі, якій служать», – говорить Лариса Олександрівна Безпалова.

Самовіддана  праця  та високий професіоналізм  родини Безпалових неодноразово відзначені Міністерством юстиції України, територіальними органами юстиції, Одеською обласною  та Арцизькою районною державними адміністраціями.