31-07-201912:35

На Дніпропетровщині боржник з аліментів залишився без квартири

Протягом багатьох років боржник із аліментів ухилявся від покладеного на нього рішенням суду обов’язку щодо утримання своєї дитини. Після того, як він припинив добровільно сплачувати аліменти, мати дитини звернулась до Інгулецького відділу державної виконавчої служби міста Кривий Ріг аби стягнути з колишнього чоловіка кошти примусово.

Державна виконавча служба застосувала до нього всі передбачені чинним законодавством заходи примусового впливу. А саме, було накладено арешт на кошти та майно боржника,  тимчасово обмежено у праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання. Окрім цього, застосовано фінансові санкції, передбачені другим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває – накладено штраф за несплату аліментів у розмірі 50% від суми заборгованості.

Враховуючи відсутність рухомого майна, державний виконавець   передав на реалізацію через систему електронних торгів ДП «СЕТАМ» двокімнатну квартиру батька дитини. Сума боргу на той момент склала більше 170 тис. грн з урахуванням штрафу.

Оскільки квартира не була реалізована, стягувач виявила бажання отримати її в рахунок погашення заборгованості з аліментів.

«Хочемо порадити всім матерям, які зневірилися отримати будь-яку фінансову підтримку з боку батька дитини, вірити в дію Закону та врешті-решт отримати аліменти», – зазначили в Інгулецькому відділі державної виконавчої служби.