26-06-201714:31

На Дніпропетровщині з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України проведено захід «Від Пилипа Орлика до сьогодення»

23 червня 2017 року за ініціативою Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та за сприянням Дніпропетровського національного історичного музею ім. Дмитра Яворницького, а також за фінансової підтримки Професійної Спілки органів юстиції Дніпропетровської області та Компанії «Бон Буассон» з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України для вихованців комунального закладу «Дніпропетровський дитячий будинок – інтернат» Дніпропетровської обласної ради та комунального закладу «Верхньодніпровський дитячий  будинок – інтернат № 2» Дніпропетровської обласної ради було проведено захід «Від Пилипа Орлика до сьогодення».

На початку заходу маленькі відвідувачі здійснили неймовірну подорож історією України та у супроводі працівників територіального управління юстиції і екскурсоводів музею, відвідали музейні зали історичного музею імені Дмитра Яворницького та дізналися багато нового та цікавого, адже музейне зібрання складається з різноманітних систематичних і тематичних колекцій, а також визначних пам’яток світової, української, місцевої культури та історії.

Проте на цьому сюрпризи для малечі не закінчилися, адже біля музею в затишному зеленому куточку на свіжому повітрі, на них чекав справжній пікнік. Ласощі, смачний лимонад, повітряні кульки, м’які іграшки, безліч подарунків від організаторів сповнили щастям дитячі оченята та перенесли в дитинство дорослих.

Наприкінці заходу в.о. начальника територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Захарова Ольга Валеріївна передала у бібліотечні фонди дитячих будинків добірки правової літератури для дітей, серед яких зокрема, і Конституція України українською та англійською мовами.

Головне територіальне управління юстиції дякує всім, хто приймав участь в цьому заході, хто не залишився осторонь та доклав зусиль задля того, щоб подарувати дітям ці неймовірні емоції, цей день радості та добра, адже саме такі заходи нагадують нам про важливість загальнолюдських цінностей та є духовним джерелом для кожного.