07-08-201910:41

На Кіровоградщині через борги перед донькою чоловік позбувся автівки

Нещодавно один із мешканців Кропивницького позбувся власної автівки, оскільки заборгував кошти на утримання власної доньки.

«Згідно з офіційними даними, сума боргу в чоловіка вже перевищила 48 тис. грн. Сплачувати кошти він не поспішав, тому довелося накласти арешт на його автомобіль. У результаті колишня дружина погодилася забрати автомобіль собі в рахунок часткового погашення боргу», – розповів керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

З початку року в Кіровоградській області  державні виконавці стягнули вже понад 118 млн. грн аліментів.

 «19 688 дітей на Кіровоградщині отримали свої законні аліменти. Це велике досягнення. Однак, далеко не у всіх випадках батьки готові добровільно надавати фінансову підтримку своїм дітям. У таких випадках доводиться нагадувати про їхні батьківські обов’язки в примусовому порядку», – відзначив Вадим Гуцул.

Нагадаємо: у Кіровоградській області понад 20 тисяч мешканців повинні сплачувати аліменти. Щоб нагадати злісним боржникам про їхні батьківські обов’язки, державні виконавці арештовують їхнє майно з метою подальшої реалізації на аукціоні, а також обмежують їх у праві виїздити за кордон, керувати автівками, користуватися зброєю і полювати.