14-06-201716:42

На Луганщині провели чергове засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

14 червня 2017 року відбулось чергове засідання Луганської обласної МКМД з правової освіти населення під головуванням заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Ольги Лішик та за участю заступника голови Луганської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення - начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяни Філатової, а також інших членів ради.

В рамках заходу були розглянуті актуальні питання щодо розвитку правової освіти в області, а саме:

надання правової допомоги населенню у Луганській області;

співпраця Головного управління Національної поліції у Луганській області з місцевими органами виконавчої влади у напрямку профілактики вчинення дітьми правопорушень, які залишились без догляду дорослих;

виявлення проявів дитячої безпритульності та бездоглядності. Сучасні методи запобігання та подолання соціального явища “діти вулиці”;

правоосвітні заходи для населення Луганської області щодо торгівлі людьми: ідентифікація постраждалих, необхідність звернень постраждалих до відповідних органів, забезпечення матеріально-соціальною допомогою.

Також, на засіданні була обговорені найгостріші проблеми українського суспільства - профілактика правопорушень, бездоглядності дітей та насильства в сім'ях.

З цього приводу особлива увага членів МКМР з правової освіти населення була приділена новим шляхам розв’язання проблем та використання сучасних методів щодо запобігання та подолання цих соціальних явищ.

Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення пройшло активно і змістовно у формі жвавої дискусії.

Члени Луганської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення ухвалили відповідні рекомендації.