05-12-201711:27

На Одещині стартував Всеукраїнський тиждень права

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області 04 грудня 2017 року проведено урочисте відкриття Всеукраїнського тижня права та День відкритих дверей у приміщенні управління юстиції для студентів Одеського державного університету внутрішніх справ, Одеського національного морського університету та Коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

«Чому саме у цей період ми поводимо Всеукраїнський тиждень права? Тому що тиждень припадає на 10 грудня, і в цей день святкують Міжнародний день прав людини. Дане свято засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому чітко сформульовані положення про права людини» − зі вступним словом виступив в. о. начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Івановський Віктор.

Дуже цікаво розповів про напрямок своєї роботи директор Одеської філії Державного підприємства «СЕТАМ» Бочев Дмитро. Йому вдалось зацікавити студентів, як саме на практиці користуватись електронними торгами через гаджети та за допомогою презентації розповів  історію створення  системи та її досягнення.

В ході спілкування зі студентами Швець Надія – начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області поділилась інформацією про правоосвітній проект «Я МАЮ ПРАВО!», розповіла про діяльність органів юстиції та онлайн-будинок юстиції, зокрема, про соціальний ліфт.

Крім того, за допомогою презентації «Кар’єра юриста в органах юстиції» майбутні юристи наглядно дізнались короткі характеристики кожного з напрямків роботи структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції та були запрошені приєднатись до спільної праці у побудові кращого майбутнього.

Працівниками Головного територіального управління юстиції в Одеській області підготовлена фото-виставка "Я МАЮ ПРАВО!" вздовж сходів у будівлі управління, з якою можна ознайомитись протягом тижня.