01-07-201915:13

На Тернопільщину із дводенним робочим візитом завітав радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв

Радник Міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв завітав до Тернопільщини  з метою моніторингу та оцінювання тих реформ, які втілює в життя Міністерство юстиції, а також – просування нових урядових проектів, які є намір впровадити. Зокрема, це стосується низки ініціатив, які покликані забезпечити справедливі тарифи на тепло та гарячу воду. «Громадяни повинні бути озброєні інформацією, вони повинні знати, що їхні права, інтереси захищають», – зазначив Ігор Алексєєв.

 Свій візит в область народний обранець розпочав з міста Скалат Підволочиського району. Там він оглянув місцевий центр надання адміністративних послуг, який з’явився у січні цього року. Він обслуговує близько 15 тисяч мешканців громади. До слова, у ЦНАПі громадяни можуть ознайомитися і з інформаційними матеріалами щодо кампаній Мін’юсту в рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», як-от: #ВідповідальнеБатьківство, #ЯМаюПравоБутиПрисяжним, #СтопБулінг, #СтопНасильство, #ЧужихДітейНеБуває тощо.

Також радник Міністра юстиції провів зустріч з громадянами та поспілкувався зі старостами населених пунктів, які входять до об’єднаної територіальної громади, аби дізнатися їхню думку про втілення в життя реформи децентралізації та  про те, що потрібно зробити, аби покращити життя їхніх мешканців. Цікавою для присутніх стала інформація про впровадження ініціатив Міністерства юстиції щодо протидії боулінгу та виплати аліментів.

Крім того, Ігор Алексєєв відвідав сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Україна» у селі Скорики Підволочиського району, яке очолює Герой України Олег Крижовачук та  зустрівся з його колективом. Обговорили питання захисту аграріїв та ініціативи Мін’юсту, які на це спрямовані, до прикладу, #РейдерствуСтоп, #ЗахистПравАграріїв.

Другий день свого візиту радник Міністра юстиції розпочав з відвідин Збаразького замку, де зустрівся  з учасниками бойових дій та рідними загиблих захисників нашої держави. У ході обговорення торкнулися низки важливих питань: інформаційної політики України, подій, які зараз відбуваються, реабілітації військових, які повернулися зі Сходу, виділення їм земельних ділянок та допомога рідним загиблих. Також учасники зустрічі мали нагоду дізнатися більше про ініціативи, які спрямовані на підтримку ветеранів.

«Юстиція активно проводить інформаційну та роз’яснювальну роботу в цьому напрямі: права, можливості, гарантії, алгоритм дій в тій чи іншій ситуації, механізми реалізації своїх прав, способи їх захисту. Тому ми сьогодні також проводимо цю тематичну зустріч», – зазначив Ігор Алексєєв.

На завершення свого візиту Ігор Алексєєв ознайомився у Тернополі з роботою сервісного центру «Open Space», який працює з грудня 2018 року. Новий формат роботи дозволяє отримати послуги у сфері ДРАЦС комфортніше та швидше.