25-06-201815:52

На Запоріжжі вперше в Україні проведено турнір з боксу на кубок Міністерства юстиції України

Під егідою загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на Запоріжжі відбувся Перший всеукраїнський турнір з боксу на кубок Міністерства юстиції України.

У турнірі взяли участь 20 співробітників територіальних управлінь юстиції з усієї України. Крім того, на ринг виходили й професійні боксери, що з’їхалися з різних міст нашої країни задля підтримки нового турніру.

Серед почесних гостей на спортивному святі були присутні представники міської ради, обласної ради, облдержадміністрації та Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Відкриваючи турнір, начальник головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов зауважив: «Сьогодні ми з Вами не просто проводимо турнір з боксу, сьогодні ми даємо початок новій спортивній традиції для територіальних органів юстиції з усієї країни. Ми віримо, що подібні заходи мають проводитись частіше - спорт об’єднує людей і загартовує характер, тож ми вдячні колегам за те, що підтримали нашу ідею та приїхали сьогодні до Запоріжжя».

Очільник обласної юстиції відзначив подякою почесного Президента Запорізької федерації боксу Ошана Беладзе за вагомий вклад в організацію Першого всеукраїнського турніру з боксу на кубок Міністерства юстиції України.

Кубок за перше чемпіонське місце здобув Олександр Пенязєв - представник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, а головну нагороду турніру -  кубок Міністерства юстиції України - судді вирішили вручити єдиній дівчині, представниці міста Дніпро, Юлії Плохій, яка перемогла свою суперницю з Херсона.